
23 czerwca 2026 r. dziewczynki z grupy „Świetliki” reprezentowały nasze przedszkole podczas IX Gminnego Konkursu Układania Puzzli „W całość mnie złóż i już”, który odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Małopolskim. W konkursie wzięły udział 5- i 6-letnie dzieci z przedszkoli z terenu gminy, rywalizując w dwóch kategoriach wiekowych.
Nasze reprezentantki wykazały się ogromnym skupieniem, spostrzegawczością, cierpliwością oraz doskonałymi umiejętnościami logicznego myślenia. Z wielkim zaangażowaniem zmierzyły się z konkursowymi zadaniami, osiągając znakomite wyniki.
Z ogromną radością informujemy, że:
- Alicja Proczek zdobyła I miejsce w kategorii 5- latków,
Maja Bielak zdobyła III miejsce w kategorii 6-latków.
Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym uczestniczkom i życzymy kolejnych sukcesów! Jesteśmy bardzo dumni z ich osiągnięć!
.jpeg)


Z wielką dumą informujemy, że dzieci z naszego przedszkola otrzymały wyróżnienie podczas Turnieju Tańca organizowanego przez Akademię Tańca Step by Step. Nagroda została przyznana za wysoki poziom prezentowanych umiejętności tanecznych, zaangażowanie oraz piękny występ naszych przedszkolaków.





.jpg)


















.jpg)
.jpeg)




















.jpeg)














.jpg)





.jpg)
.jpeg)

















.jpg)
.jpg)




.jpg)
.jpg)








.jpg)














.png)






.jpg)





.jpg)











.jpg)

.jpg)
.jpg)





