Przyjaciele Przedszkola

2023/2024

W imieniu naszych przedszkolaków, składamy podziękowania i najszczersze wyrazy sympatii naszym sponsorom:

Fundacja Magnezyty w Ropczycach

Bank Spółdzielczy w Sędziszowie Małopolskim

Nasz BS

Firma „Żelazny” Sp. z o.o. w Sędziszowie Małopolskim

Z.P.H.U. " VERTIPOL" w Górze Ropczyckiej

Produkcja Usługi Handel Stanisław Rymut

Delikatesy Centrum Sędziszów Małopolski

Strefa Sport&Wear Sędziszów Małopolski

2022/2023

W imieniu naszych przedszkolaków, składamy najszczersze wyrazy sympatii naszym sponsorom:

Firmie „Żelazny” Sp. z o.o. w Sędziszowie Małopolskim

Fundacji Magnezyty w Ropczycach

za przekazane środki finansowe na zakup pomocy i zabawek dla naszych przedszkolaków. Dzięki ofiarności naszych „Przyjaciół Przedszkola” Mikołaj, który zawitał do naszego przedszkola okazał się w tym roku bardzo hojny i sprawił naszym dzieciakom dużo, dużo radości.

Firmie Safran w Sędziszowie Małopolskim

za otrzymaną tablicę manipulacyjną. Dzięki ofiarności naszych „Przyjaciół Przedszkola” Dzień Dziecka był dla przedszkolaków pełen radości i wspaniałych wrażeń, czego potwierdzeniem były uśmiechy na twarzach.

DZIĘKUJEMY ZA SZLACHETNY GEST!!!