Zakończenie roku 2023/2024

4 miesiące temu

Dnia 20 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie naszych najstarszych przedszkolaków z grupy „Krasnali” połączone z Dniem Rodziny. Był to ostatni wspólny występ pełen przeżyć i wzruszeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola. Dzieci ubrane w piękne stroje podziękowały rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. „Krasnale” przygotowały na tę okazję specjalny program artystyczny, podczas którego zaprezentowały wiersze, piosenki oraz układy taneczne. W drugiej części występów dzieci wspominały swoje pierwsze dni w przedszkolu oraz żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas, dobre serce, opiekę i przekazaną wiedzę. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy na zakończenie przedszkola oraz drobne upominki. Łza w oku się kręci, a duma rozpiera- czas spędzony razem minął bardzo szybko, jednak to, czego wspólnie doświadczyliśmy zostanie z nami na zawsze.

Kochani absolwenci życzymy Wam powodzenia w szkole, samych sukcesów i pięknych nowych przyjaźni!