Teatrzyk

4 miesiące temu

10 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu Teatrzyk „Zielony Melonik”. Przedszkolaki miały możliwość obejrzeć spektakl pt. „Mały”, który niósł za sobą bardzo ważne przesłanie o tym, że słowa mają ogromną moc i potrafią budować, ale mogą także niszczyć. Przesympatyczna myszka o imieniu Franio oraz zwierzęta mieszkające na sawannie pozwoliły naszym przedszkolakom spędzić miło czas oraz odkryć, że prawdziwa wartość tkwi wewnątrz nas. Główny bohater Franio, zmagał się z niskim poczuciem wartości ze względu na wzrost. Próbował coś z tym zrobić, ale ostatecznie zrozumiał, że rozmiar to tylko powierzchowność. Nawet jeśli na zewnątrz coś zmienimy, to wewnątrz pozostaniemy tacy sami. Kiedy zaakceptujemy siebie, łatwiej będzie nam zrozumieć i pokochać innych. Dzieci dowiedziały się także co to są komplementy, a gdy zadajemy komuś pytanie musimy poczekać na odpowiedź.