Dzień Sportu

4 miesiące temu

W ramach  "Dnia Sportu" 7 czerwca wszystkie przedszkolaki wzięły udział w wycieczce na Stadion „Lechia” w Sędziszowie Małopolskim i uczestniczyły w zabawach sportowych prowadzonych przez animatorów. Dzieci brały udział w wesołych zabawach tanecznych, konkurencjach sportowych, przeciąganiu liny oraz zabawach z chustą animacyjną. Wśród wielu wspaniałych atrakcji było także łapanie baniek mydlanych. Na zakończenie wesołej zabawy, podczas odpoczynku na kocykach na dzieci czekała także słodka niespodzianka. Radość i uśmiech na twarzach dzieci były potwierdzeniem wspaniałej zabawy.

Dziękujemy serdecznie dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sędziszowie Małopolskim  Panu Markowi Antoszowi za zaproszenie i wspaniałą zabawę.