Gminny konkurs układania puzzli

6 miesięcy temu

Dnia 25 kwietnia przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w Gminnym Międzyprzedszkolnym Konkursie Układania Puzzli pod hasłem „W całość mnie złóż i już”, organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Małopolskim. Wszyscy uczestnicy konkursu dzielnie walczyli układając puzzle, a w przerwach pomiędzy poszczególnymi etapami kolorowały puzzlowe mandale oraz degustowały słodkości.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o zdobyciu przez naszych przedszkolaków głównych nagród w trzech kategoriach wiekowych.

Marysi z grupy "Zajączków" oraz Melanii z grupy "Świetlików" gratulujemy zdobycia I oraz II miejsca w kategorii wiekowej 4latków.

Zosi z grupy "Zajączków" gratulujemy zdobycia III miejsca w kategorii wiekowej 5latków.

Hani z grupy "Krasnali" gratulujemy zdobycia III miejsca w kategorii wiekowej 6latków.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów !