Obchody nadania praw miejskich.

2 miesiące temu

27 lutego dzieci z naszego przedszkola miały wyjątkową okazję uczcić 541 rocznicę nadania praw miejskich naszemu miastu. Odwiedziły w tym dniu ratusz by na ręce burmistrza Sędziszowa Małopolskiego złożyć najserdeczniejsze życzenia oraz zaśpiewać gromkie „Sto lat”. Przedszkolaki wykonały laurkę oraz wspólnie z całą społecznością przedszkola dmuchały świeczki na specjalnie przygotowanym z tej okazji torcie. Na pamiątkę wizyty gospodarz gminy obdarował dzieci upominkami. Ten dzień był wspaniałą okazją do budowania poczucia świadomości patriotycznej wśród najmłodszych i pogłębienia wiedzy na temat naszego miasta.