Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim
Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim przy ul. 3 Maja 21
Przejdź do strony: Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim przy ul. Legionów Polskich 17

Audycja muzyczna

5 miesiące temu

26 lutego w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna pt. "Miłość w muzyce klasycznej". Na tym spotkaniu z filharmonią przedszkolaki wysłuchały kilku utworów lirycznych z twórczości naszego największego kompozytora– Fryderyka Chopina, ale także innych twórców epoki romantyzmu.
Dzieci dowiedziały się, że od zarania dziejów ludzie wykorzystywali muzykę do wyrażania swoich uczuć, dlatego wielu kompozytorów posługiwało się dźwiękami aby wyrazić swoje uczucia do ukochanej osoby. To była wyjątkowa lekcja muzyczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

26 lutego w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna pt. "Miłość w muzyce klasycznej". Na tym spotkaniu z filharmonią przedszkolaki wysłuchały kilku utworów lirycznych z twórczości naszego największego kompozytora– Fryderyka Chopina, ale także innych twórców epoki romantyzmu. Dzieci dowiedziały się, że od zarania dziejów ludzie wykorzystywali muzykę do wyrażania swoich uczuć, dlatego wielu kompozytorów posługiwało się dźwiękami aby wyrazić swoje uczucia do ukochanej osoby. To była wyjątkowa lekcja muzyczna.