Dzień Babci i Dziadzia - grupa Zajączki

3 miesiące temu

W czwartek 25 stycznia w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Grupa „Zajączki” przygotowała z tej okazji piękny program artystyczny. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i radością recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały piękne układy taneczne do piosenek: „Nie chcę Cię znać”, „Twist dla babci i dziadka” oraz taniec „Podzielone serce”. Dużo radości i wzruszeń sprawiła Babciom i Dziadziom inscenizacja pt. „Dziadek, stołek i rosołek”. Humorystyczna scenka opowiadała o tym, jak babcia prosiła wielokrotnie dziadzia, by ten przestał naprawiać stołek i przyszedł wreszcie zjeść obiad. Dziadziu, jak to dziadziu ciągle zwlekał, a gdy w końcu przyszedł na pyszny obiad, okazało się, że rosołek „wyparował”. Występ dzieci wywołał dużą radość i wzruszenie. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadziom laurki i drobne, słodkie upominki.

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadziom za wspólnie spędzony czas!

Życzymy dużo zdrowia,

radości i spełnienia marzeń!