Wycieczka- Kosmopark

3 miesiące temu

18 styczna dzieci z grupy „Krasnale” wraz z rówieśnikami z oddziału naszego przedszkola udały się na wycieczkę autokarową do Rzeszowa. Przedszkolaki wzięły udział w interaktywnej wystawie i warsztatach zorganizowanych przez "Kosmopark - kosmiczna wystawa przygoda" w Millenium Hall. Podczas tej wyjątkowej podróży dzieci poznały historię lotów w kosmos oraz zobaczyły prawdziwe kombinezony astronautów. Miały okazję spacerować po Jowiszu, wysłać głos na inną planetę, uczestniczyć w szkole lotników, dowiedzieć się ile ważą na innej planecie, a także poczuć energię kosmosu. Dzięki licznym atrakcjom przedszkolaki stopniowo poznawały tajemnice wszechświata. Wystawa ta była doskonałym źródłem wiedzy, niezapomnianych wrażeń i pozwoliła nam na chwilę oderwać się od ziemi.