Świąteczne przygotowania

5 miesiące temu

Tradycyjnie jak co roku nasze przedszkolaki z wielką radością przystąpiły do pieczenia świątecznych pierniczków. Dzieci wykrawały ciasto w różnorodne kształty: choinki, serduszka, gwiazdki, dzwoneczki oraz próbowały wałkować ciasto. Mali cukiernicy pamiętali także o stosowaniu zasad obowiązujących w „kuchni”: myciu rąk, kolorowych fartuszkach i czapkach kucharskich. Wspaniały zapach pierników roznosił się po całym przedszkolu i przypominał nam o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem i radością uczestniczyły w wypiekach świątecznych, a także w ubieraniu choinki.