Teatrzyk

5 miesiące temu

Dziś 14 grudnia do naszego przedszkola zawitał Teatrzyk „Zielony Melonik” prezentując spektakl pt. „Mimo wszystko”. Jest to opowieść o bezwarunkowej miłości jaką Święty Mikołaj darzy wszystkie dzieci.  Wraz z głównym bohaterem pingwinkiem Zdzisiem przenieśliśmy się na chwilę do lodowej krainy. Bohater nie miał pojęcia co to znaczy „być grzecznym” i czy św. Mikołaj też na pewno go odwiedzi. Najbliżsi pingwinka ukazali mu pełnię tematu rozwiewając wszelkie przedświąteczne wątpliwości. Dość nieoczekiwanie stanął też przed dylematem, gdy jego przyjaciółka potrzebowała pomocy. Pingwinek podjął decyzję by samodzielnie odnaleźć swoją przyjaciółkę, pomimo czyhających niebezpieczeństw.
Podczas spektaklu dzieci dowiedziały się czym jest grzeczność, prawdziwa przyjaźń oraz jak odróżnić dobro od zła. Aktorzy umilili przedszkolakom dzień pięknym występem, który dzieci oglądały z wielkim zaciekawieniem.