Certyfikat Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznej

10 miesięcy temu

Miło nam poinformować iż nasi nauczyciele zostali uhonorowani Certyfikatem Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznej.

Podczas uroczystej Gali która odbyła się 23 listopada w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie certyfikaty z rąk Pani Krystyny Wróblewskiej – dyrektor Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie odebrały pani Sabina Gibała, pani Agnieszka Niedźwiedź i pani Krystyna Surman. Podkarpacki certyfikat edukacyjny to edukacyjny znak jakości przyznawany między innymi nauczycielom którzy są autorami i realizują w swoich placówkach innowacje pedagogiczne a tym samym systematycznie angażują się w pracę na rzecz oświaty.

D Z I Ę K U J E M Y

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.