Spotkanie ze Świętym Mikołajem

5 miesiące temu

Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu to radosny i bardzo oczekiwany przez dzieci dzień w roku. 5 grudnia wszystkie przedszkolaki w swoich salach od samego ranka z wielką niecierpliwością oczekiwały na przybycie miłego Gościa, wypatrując go przez okno. Dzieci serdecznie powitały Świętego Mikołaja recytując wiesze i śpiewając piosenki specjalnie przygotowane jako niespodzianka dla Mikołaja. Po krótkiej rozmowie z przedszkolami Mikołaj wręczył dzieciom wspaniałe prezenty oraz życzył zdrowych i wesołych Świat Bożego Narodzenia. Radość przedszkolaków była ogromna, dzieci podziękowały Świętemu Mikołajowi za prezenty i poprosiły, by za rok ponownie ich odwiedził.