5 miesięcy temu

24 listopada przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Zabawka ta od prawie 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych. W tym roku obchody Dnia Pluszowego Misia wyjątkowo połączone były z Dniem Życzliwości. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi i razem z nimi wzięły udział w wielu aktywnościach. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Poznały historię święta i wspólnie recytowały wiersze o misiach. Dla dzieci przygotowano również wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Przedszkolaki przygotowały także słodkie upominki dla najbliższych i pracowników przedszkola z wyjątkowymi cytatami z Kubusia Puchatka. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.