5 miesięcy temu

22 listopada przyjęliśmy w poczet prawdziwych przedszkolaków naszych najmłodszych podopiecznych z grupy Świetlików.

Oczywiście data ta nie jest nieprzypadkowa, bo właśnie w tym dniu przypada Dzień Kredki - przyrządu najczęściej używanego przez dzieci i kojarzonego właśnie z maluchami. Podczas uroczystej akademii, Świetliki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, by w końcu złożyć uroczyste ślubowanie, a po nim przystąpić do uroczystego pasowania. Nie zabrakło wzruszeń, momentów pełnych humoru oraz tajemniczości. Jak przystało na Świetliki, rozświetliły one mrok przedszkolnej sali pięknie mieniącymi się lampionami. Gratulujemy naszym najmłodszym i życzymy im wielu sukcesów w życiu przedszkolnym.