Narodowe Święto Niepodległości - występ dla Rodziców

6 miesięcy temu

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny oraz szacunku do symboli narodowych. Dlatego 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji cała społeczność przedszkolna o godzinie 11.11 odśpiewała uroczyście Hymn Narodowy. Grupa „Krasnali” przygotowała również program artystyczny na który zostali zaproszeni Rodzice, którzy mogli podziwiać piękny występ swoich pociech. Podczas występu przedszkolaki śpiewały patriotyczne piosenki i recytowały wiersze. Nie zabrakło pięknych improwizacji ruchowych, a także narodowego tańca „Mazura”. Na zakończenie przy akompaniamencie pianina wszyscy Rodzice mogli wspólnie zaśpiewać patriotyczne pieśni. Przeżyliśmy ten dzień w najpiękniejszych narodowych barwach, pełni dumy, radości i wdzięczności za wolną Ojczyznę.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie na uroczystość i wspólne uczczenie tego wyjątkowego dnia.