Bal Wszystkich Świętych

6 miesięcy temu

27 października tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu obchodzony był „Bal Wszystkich Świętych”. Przedszkolaki w pięknych strojach nawiązujących do postaci świętych wspólnie bawiły się przy dźwiękach chrześcijańskiej muzyki. Dzieci podczas prezentacji swoich strojów, opowiadały o swoich świętych patronach. Dodatkową atrakcją podczas balu, były ciekawe gry i zabawy oraz konkurencje sprawnościowe związane z atrybutami świętych. Ideą balu była wspólna, radosna zabawa promująca wartości, którymi w życiu kierowali się święci. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.