VI EDYCJA #SPRZĄTAMYDLAPOLSKI

7 miesięcy temu

Dziś 4 października 2023 roku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VI edycji #SprzątamyDlaPolski pod  honorowym  patronatem  Prezesa  Rady  Ministrów Mateusza  Morawieckiego. Głównym celem przedsięwzięcia jest walka z zanieczyszczeniami w lasach, parkach, skwerach i innych terenach zielonych. Nasze przedszkolaki  bardzo poważnie podeszły do tematu. Wyposażone w worki na śmieci oraz rękawice jednorazowe z wielkim zaangażowaniem wyruszyły na sprzątanie najbliższej okolicy. Przedszkolakom udało się zebrać pełne worki śmieci. Dzięki akcji dbamy o lokalne środowisko oraz kształtujemy postawę odpowiedzialności za wspólne dobro.