Teatrzyk

7 miesięcy temu

02.10.2023r. do naszego przedszkola przybył Teatrzyk „Zielony Melonik” prezentując spektakl pt. „Licho nie śpi”. Dzieci z bardzo dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, które dostarczyło im wiele radości ale było także wartościową lekcją. Dzieci dowiedziały się jakie są konsekwencje niesłuchania najbliższych oraz uświadomiły sobie, co może im grozić poprzez spoufalanie się z nieznajomymi. Przedszkolaki uświadomiły sobie, że zawsze powinny być ostrożne, rozważne i nie powinny zbaczać z drogi jak zajączek Gabryś. Dzieci wiedzą, że tylko takie zachowanie uchroni ich przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami.  Dziękujemy za piękny występ i czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie.