Ogólnopolska Kampania Przytul się do drzewa

7 miesięcy temu

W miesiącu wrześniu dzieci z grup: „Krasnali” i „Zajączków” wzięły udział w Ogólnopolskiej Kampanii „Przytul się do drzewa” organizowanej przez Strażników Lasu. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lesie oraz ma uwrażliwić na to, co może być przyczyną pożaru. Dzięki tej akcji przedszkolaki poszerzyły wiadomości dotyczące roli drzew w przyrodzie oraz ich znaczenia w życiu człowieka. Uczestnicząc w kampanii „Przytul się do drzew” przedszkolaki pokazały, że los lasów nie jest nam obojętny i jednocześnie wraziliśmy nasz sprzeciw wobec celowemu podpalaniu lasów.