DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września to wyjątkowa data …. DZIEŃ PRZEDSZKOLKA!!!

Z tej okazji na dzieci czekało w przedszkolu wiele niespodzianek. Jedną z największych atrakcji dla dzieci był teatrzyk pt. „Trzy małe świnki”. W role bohaterów bajki wcielili się nauczyciele oraz pracownicy przedszkola. Każdy z bohaterów bajki, był dla dzieci prawdziwym zaskoczeniem, a największe wrażenie na dzieciach odegrał wilk, który po nieudanych próbach schwytania świnek, postanowił zjeść posiłek w „Makdonaldzie”. Przedstawienie zostało nagrodzone przez przedszkolaków gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla dzieci były zabawy w ogrodzie przedszkolnym przygotowane przez animatora. Dzieci uczestniczyły w wesołych zabawach tanecznych, ruchowych oraz zabawach z chustą animacyjną. Najwięcej radości i wrażeń dostarczyły dzieciom bańki mydlane oraz konkurencja sportowa przeciąganie liny, do której to zabawy włączyły się także Panie. Na zakończenie Dnia Przedszkolaka dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami. Dzień Przedszkolaka dostarczył dzieciom okazji do świętowania, wesołej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.