Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim
Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim przy ul. 3 Maja 21
Przejdź do strony: Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim przy ul. Legionów Polskich 17

Oskary 2023 czyli pożegnanie starszaków

rok temu

20 czerwca grupa "Bystrzaków" wystąpiła przed rodzicami z okazji Dnia Rodziny i pożegnania przedszkola.


Dzieci ubrane w odświętne stroje podziękowały rodzicom za trud włożony w ich wychowanie, prezentując przygotowany na tę okazję program artystyczny. Żegnały się również ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami dziękując wszystkim za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę i przekazaną wiedzę.

Podczas uroczystej Gali wręczenia Oskarów - dzieci zaprezentowały się w róznych dziedzinach - potwierdzając tym samym zdobyte w przedszkolu umiejętnosci. Odbierając z rąk wychowawczyni pani Agnieszki Niedźwiedź oraz pani dyrektor Krystyny Surman statutki oraz dyplom ukończenia przedszkola Bystrzaki stały się dumnymi absolwentami naszej placówki.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Absolwentom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, nowych przyjaźni i uśmiechu na co dzień.

Podczas uroczystości dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola podziękowali pani dyrektor Krystynie Surman za wieloletnią pracę w charakterze nauczyciela i dyrektora przyznając jej Oskara w kategorii Dyrektor. 

D Z I Ę K U J E M Y