Wycieczka do wioski indiańskiej

11 miesięcy temu

Dnia 22 czerwca najstarsze grupy: Krasnale oraz Bystrzaki udały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej "Fort Watipi" w Zalasowej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji takich jak: oglądanie eksponatów z XIX wieku, strzelanie z łuku, rzuty włócznią, rzuty na bizonie rogi, wyścigi węży, malowanie twarzy, indiański tor przeszkód oraz łowienie ryb. Przedszkolaki nauczyły się indiańskiej piosenki a także indiańskiego tańca "aligatora". Na obiadek czekała na dzieci grillowana kiełbaska, która po tylu atrakcjach smakowała wyśmienicie. Przedszkolaki wzieły udział w warsztatach tworzenia indiańskich ozdób: naszyjników oraz drewnianych pamiątek. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wspomnień.