MAM TALENT

11 miesięcy temu

Dnia 1 czerwca, w wielkie święto a mianowicie Dzień Dziecka odbył się przegląd artystyczny małych talentów "MAM TALENT". Wystąpiły dzieci z grupy średniaków oraz starszaków, wśród artystów znalazły się zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Dzieci pochwaliły się talentami: muzycznym, tanecznym,gimnastycznym, improwizacjami tanecznymi a także grą na gitarze. Jury zdecydowało, że zwycęzcami są wszystkie dzieci, które wzieły udział w pokazie. Mali artyści otrzymali gratulacje od Pani Dyrektor, medale oraz paczuszki z nagrodami...a także uznanie publiczności i gromkie brawa.

Wszystkim dzieciom gratulujemy odwagi oraz talentu oraz zapraszamy przedszkolaki do kolejnej edycji Mam Talent już w przyszłym roku!