WESOŁA CIĘŻARÓWKA

11 miesięcy temu

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki wyruszyły pod Ratusz w Sędziszowie Małopolskim, gdzie na dzieci czekały wspaniałe atrakcje. Pan Burmistrz złożył dzieciom serdeczne życzenia w dniu ich święta oraz wręczył symboliczny KLUCZ DO MIASTA w tym szczególnym dniu. Do miasta przyjechała kolorowa, WESOŁA CIĘŻARÓWKA, a w niej postacie z bajek: Mario, Mickey Mouse, Świnka Peppa oraz Olaf z Krainy Lodu. Ze specjalnej wyrzutni wyleciały przepyszne cukiereczki, które wywołały wielkie uśmiechy u naszych przedszkolaków. Wszystkie dzieci zostały obdarowane lizakami. Dzieci radośnie powróciły do przedszkola.