11 miesięcy temu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień, na który czekają niecierpliwie wszystkie dzieci młodsze i starsze. Z tej okazji w  naszym przedszkolu zostały zorganizowane wspaniałe zabawy dla dzieci. W ogrodzie przedszkolnym odbyły się wesołe zabawy taneczne, konkursy sportowe, zabawy z chustą animacyjną oraz przeciąganie liny. Jedną z największych atrakcji dla dzieci było puszczanie baniek mydlanych zarówno małych jaki i tych największych, które sprawiły dzieciom ogromną radość. Dodatkową niespodzianką dla dzieci były pyszne lody. Dzisiejszy dzień był dla przedszkolaków pełen radości i wspaniałych wrażeń, czego potwierdzeniem były uśmiechy na twarzach dzieci. Dziękujemy serdeczne Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia!