Dzień Mamy w grupie Zajączków

11 miesięcy temu

Dnia 23 maja najmłodsza grupa Zajączków wystąpiła w przedstawieniu z okazji Dnia Mamy. Przedszkolaki przedstawiły inscenizację pt. „Niespodzianka dla Mamy”, o tym jak  Zajączki na polanie zastanawiały się nad prezentem jaki mogłyby podarować swoim mamom. Zające miały prawdziwe zmartwienie ponieważ brakowało im pomysłu, nie miały także pieniędzy. Na szczęście z pomocą przyleciały Mądre Panie Sowy. Dzięki pomysłowości sów dzieci stworzyły ramki na wspólne, rodzinne zdjęcia. Podczas występu maluchy zaśpiewały piosenki takie jak: „Całuski”, „Jest w maju dzień”, oraz „Mama najlepsza jest”. Dzieci zatańczyły dla swoich mam układ z serduszkami oraz pięknie recytowały wierszyki. Na koniec występu Zajączki ucałowały i utuliły swoje ukochane mamusie wręczając własnoręcznie wykonane prezenty.