V Edycja #SprzątamyDlaPolski

rok temu

Z okazji V Edycji #SprzątamyDlaPolski i obchodów Dnia Ziemi podsumowujemy wiedzę i proekologiczne umiejetności naszych wychowanków. Prowadzone przez cały rok działania i poruszana tematyka, pokazały przedszkolakom różne sposoby ochrony najbliższego środowiska oraz zachęcały do troski o Ziemię. Dzieci już wiedzą, że dla dobra naszej planety należy dbać o czystość powietrza, gleby i wody, sadzić drzewa, pielęgnować rośliny, oszczędzać wodę i prąd, segregować śmieci, ograniczać zużycie plastiku i sprzątać swoje otoczenie. Stąd akcja porządkowa, która przyniosła dzieciom wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że inni poszanują trud przedszkolaków. Patriotyzm może przybierać kolor zielony!