Konkurs Recytatorski "Wielcy, Mali Recytatorzy"

rok temu

W ramach innowacji pedagogicznej pt. „Sławni Polacy, których powinni znać przedszkolacy” w miesiącu marcu wszystkie grupy poznawały sylwetki wielkich polskich poetów oraz ich utwory. Zwieńczeniem miesiąca poświęconego wielkim polskim poetom był wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Wielki, mały recytator”. Dzieci z wszystkich grup: Zajączków, Krasnali oraz Bystrzaków wzięły w nim udział, dając popis znajomości wierszy: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Doroty Gellner oraz Marii Konopnickiej. Dzieci, które nie brały udziału w konkursie, wspierały swoich kolegów i koleżanki na widowni. Dla każdego przedszkolaka, który wziął udział w konkursie czekał dyplom i nagroda.