,,Magia Czarownicy

7 dni temu

Dnia  11 października przedszkolaki z grupy: Zajączki oraz Świetliki udały się do pobliskiego Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim na muzyczną bajkę pt ‘’Magia Czarownicy” w wykonaniu grupy "Magic Show" z Krakowa. Aktorzy przenieśli widzów w zaczarowany, magiczny świat, który wzbogacony został przez efekty świetlne i dźwiękowe oraz barwne kostiumy. Występ był pełen iluzji, magicznych trików i sztuczek oraz żonglerki ledowej. Dzieci z zapartym tchem obserwowały poczynania aktorów. Przedstawienie bardzo podobało się i przypadło małym widzom do gustu. To była ciekawa lekcja iluzji.