Dzień Przedszkolaka w grupie

miesiąc temu

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Maluszki z grupy „Lisków” już dziś świętowały zbliżający się Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji, w naszym przedszkolu czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do udziału w konkursach i zabawach przy ulubionych dziecięcych przebojach. Przedszkolaki biegały, pokonywały różnego rodzaju przeszkody oraz ćwiczyły swoją sprawność ruchową. Były wspólne zabawy m.in.: z chustą animacyjną, balonami, w kole, malowanie na folii spożywczej, tatuaże oraz zabawy z wykorzystaniem piasku kinetycznego. Radość, śmiech i głośny doping świadczyły o wspaniałej zabawie. Ten niezwykły dzień zwieńczony został seansem filmowym oraz pamiątkowym zdjęciem.

Wszystkim przedszkolakom, życzymy samych radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.