Bajkowa wyprawa: "Kopciuszek"

rok temu

Dziś maluchy poznały historię Kopciuszka. Dzieci wykonywały zadania takie jak: sprzątanie sali z konfetti jakie rozrzuciła macocha, mycie brudnych talerzy po trzech siostrach, segregowanie ziaren, pranie i rozwieszanie ubrań. Na szczęście grupa Zajączków jest  bardzo pracowita i świetnie poradziła sobie z zadaniami! W nagrodę na dzieci czekał bal. Dziewczynki zamieniły się w księżniczki, a chłopcy w królewiczów. Na koniec zajęć przedszkolaki wykonały pracę plastyczną „Pantofelek Kopciuszka”. Jaki odkryliśmy morał w tej baśni? „Kopciuszek” uczy nas, że dobro zawsze zwycięża, że warto wierzyć w swoje marzenia a także, że nie wolno poniżać drugiego człowieka.