Z wizytą w Bibliotece

rok temu

W piątek 3 lutego, dzieci z grupy Bystrzaków wybrały się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dzięki gościnności bibliotekarki -  pani Doroty Paśniewskiej wzięły udział w ciekawych zajęciach bibliotecznych oraz poznały zasady działania i szeroką ofertę Biblioteki Publicznej. Przedszkolaki odwiedziły każdy zakamarek tego miejsca. Dodatkowo pożyczyły pozycje książkowe, które obowiązkowo czytać będą podczas codziennego Kwadransa z książką. Na zakończenie zajęć, Bystrzaki miały okazję spędzić czas na magicznej podłodze. Kolejna wizyta w Bibliotece już za miesiąc. Pożyczone i przeczytane książki muszą wrócić przecież do Biblioteki, a dzieci z chęcią wypożyczą jakieś nowe pozycje.