Wyniki ogólnopolskiego konkursu Bajeczki z przedszkolnej półeczki

Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z regulaminem konkursu w dniu 15 stycznia Jury wyłoniło zwycięzców i wyróżniło najciekawsze prace.
Oto lista nagrodzonych w konkursie:
I miejsce otrzymują autorzy bajeczki pt. „Wróbelek ”- wykonanej przez dzieci i Panią Iwonę Jabłkowską z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Chełmie.
II miejsce otrzymują autorzy bajeczki pt. „ Bajka o myszce Pipi” –wykonanej przez dzieci i Panią Agnieszkę Dziedzic z Niepublicznego Przedszkola „Koralik” w Sochaczewie.
III miejsce otrzymują autorzy bajeczki pt. „Wyjątkowy dzień Jeżyka Piotrusia”- wykonanej przez dzieci i Panią Beatę Ćwiertnia z Samorządowego Przedszkola nr 110 w Krakowie.
Dodatkowo wyróżnienia w konkursie otrzymują bajeczki pt.:
„Księżniczka Alicja i motyl”, „W Pałacu Smoka Zgrywusa”, „Kalendarz”,” „Święta w ZOO”, „ Bajka o niedźwiadku”, „Bajka o pięknej księżniczce w różowej sukience”, „Świąteczny Prezent”, „Przyjaciele, magia przyjaźni” „Przedszkolandia”
GRATULUJEMY !!!

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił tworząc przepiękne „bajeczki do przedszkolnej biblioteczki”.
Nagrody i dyplomy wyślemy pocztą.
Wszystkim biorącym udział w konkursie prześlemy podziękowania drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy.