Udział w IX Gminnym Konkursie Układania Puzzli

23 czerwca 2026 r. dziewczynki z grupy „Świetliki” reprezentowały nasze przedszkole podczas IX Gminnego Konkursu Układania Puzzli „W całość mnie złóż i już”, który odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 2 im. Janusza Korczaka w Sędziszowie Małopolskim. W konkursie wzięły udział 5- i 6-letnie dzieci z przedszkoli z terenu gminy, rywalizując w dwóch kategoriach wiekowych.
Nasze reprezentantki wykazały się ogromnym skupieniem, spostrzegawczością, cierpliwością oraz doskonałymi umiejętnościami logicznego myślenia. Z wielkim zaangażowaniem zmierzyły się z konkursowymi zadaniami, osiągając znakomite wyniki.
Z ogromną radością informujemy, że:
- Alicja Proczek zdobyła I miejsce w kategorii 5- latków,
Maja Bielak zdobyła III miejsce w kategorii 6-latków.
Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym uczestniczkom i życzymy kolejnych sukcesów! Jesteśmy bardzo dumni z ich osiągnięć!
.jpeg)

