Dzień Rodziny

„Dzień Rodziny” to wspaniały, choć krótki czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. Czas, który mogą spędzić tylko ze sobą, z dala od codziennych zmartwień.

Rodzice naszych przedszkolaków zostali zaproszeni na uroczystość  z okazji Dnia Rodziny w dniu 21.06.2016r. Dzieci z grup „Jeżyków”, „Jagódek” i „Wiewiórek” po przywitaniu gości przedstawiły Rodzicom specjalnie dla nich przygotowany program artystyczny /montaż słowno - muzyczny, taniec, krótką inscenizację/ prezentując przy tym swoje talenty – recytatorskie,  wokalne, aktorskie i taneczne. Słowami wierszy, piosenek wyraziły miłość i wdzięczność dla swoich Rodziców. Wręczyły im uśmiechnięte słoneczka               z życzeniami : „Niech znikną wszystkie smutki, troski i kłopoty, niech słonko zawsze Wam świeci, te życzenia składają kochające dzieci”.  Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem w ogrodzie przedszkolnym.