18 -19.05.2016r. - Scena dla Malucha

W środę i w czwartek w Domu Kultury w Sędziszowie Młp. odbył się II Gminny Przegląd Twórczości Artystycznej Przedszkoli „Scena dla Malucha”. Mali artyści po raz drugi mieli okazję zaprezentować swoje zdolności, umiejętności i talenty zarówno aktorskie, taneczne jak i wokalne na dużej scenie, na forum szerszej publiczności. Dla wszystkich dzieci było to wielkie przeżycie pełne wrażeń i emocji. Grupa najmłodsza „Jeżyki” przygotowała piosenkę „My jesteśmy krasnoludki”, grupa „Jagódki” przedstawiła inscenizację pt. „Pod parasolem”, natomiast najstarsze „Wiewiórki” zaprezentowały montaż muzyczno- taneczny pt. „Mali patrioci”. Przegląd twórczości artystycznej był dla dzieci wielkim wyzwaniem, a jednocześnie wspaniałą przygodą, która dostarczyła wiele radości. Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy.