Wycieczka do Ranczo Stodoła w Pstrągowej.

miesiąc temu

Dnia 18 września z okazji Dnia Przedszkolaka najstarsze grupy: Zajączki oraz Świetliki udały się na wycieczkę do Rancza "Stodoła" w Pstrągowej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji takich jak: zwiedzanie mini zoo i karmienie zwierząt, ujeżdżanie byka w siodle, park linowy, dmuchana zjeżdżalnia oraz  zjeżdzalnia pontonowa, a także letni kulig po okolicy. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści pana przewodnika podczas zwiedzania ogromnego indiańskiego namiotu tipi. Na obiadek czekała na dzieci grillowana kiełbaska oraz ciepła herbata, która po tylu atrakcjach smakowała wyśmienicie. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń oraz emocji.