5 miesiące temu

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie dzieci. Z tej okazji Rada Rodziców zorganizowała dla dzieci wesołą zabawę prowadzoną przez animatora w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci uczestniczyły w zabawach tanecznych, zabawach z chustą animacyjną, konkursach sportowych h, a jedną z największych atrakcji dla dzieci było łapanie baniek mydlanych. Tego dnia na przedszkolaki czekała także słodka niespodzianka w postaci ciasteczek i lodów. Dzień ten był dla przedszkolaków pełen radości i niespodzianek, a uśmiech stale gościł na twarzach dzieci. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia!