FESTYN RODZINNY

5 miesiące temu

Dnia 2 czerwca w ramach Dnia Dziecka, Festynu Rodzinnego i Dni Sędziszowa Małopolskiego na Małym Rynku – Placu Targowym dzieci  z naszego przedszkola
z grupy „Krasnali” i „Zajączków” wystąpiły na prawdziwej scenie prezentując montaż muzyczno-taneczny o historii naszego miasteczka.
Przedszkolaki z gr. „Krasnali” w pięknych strojach przy dźwiękach różnych piosenek zaprezentowały króla, rycerzy  oraz charakterystyczne miejsca i osoby związane
z Sędziszowem Małopolskim.
Natomiast dzieci z gr. „Zajączków” w pięknych balowych sukniach  z dawnych czasów zaprezentowały „Taniec dworski”. Mimo niesprzyjającej pogody uśmiech towarzyszył dzieciom, a gromkie brawa, były nagrodą za piękny występ. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu.