Rozstrzygnięcie konkursu piosenki ekologicznej -Śpiewająco dbam o środowisko.

6 miesięcy temu

Uprzejmie informujemy o rozstrzygnięciu konkursu organizowanego przez Nasze Przedszkole pt. „Śpiewająco dbam o środowisko”. Zadaniem konkursowym było zaśpiewanie piosenki o tematyce ekologicznej, a głównym celem było zainicjowanie wśród dzieci działań ekologicznych oraz rozwijanie wśród nich zainteresowań o charakterze umuzykalniającym. Po obradach komisji konkursowej wyłoniono następujących laureatów:

Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Szkodnej

II miejsce

„Grupa VI” z Publicznego Przedszkola Nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Małopolskim

Grupa „Pszczółki” z Publicznego Przedszkola w Górze Ropczyckiej

Wyróżnienia:

Grupa „Pszczółki” z Oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Czarnej Sędziszowskiej

Grupa „Maluszki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zgoszenia, a laureatom serdecznie gratulujemy !