Dzień Flagi

W piątek 29 kwietnia dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kolorach barw narodowych, aby uczcić obchodzone 2 maja Święto Flagi. Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki            z flagami Polski i wiązanką biało-czerwonych kwiatów udały się w stronę Urzędu Miasta    i Gminy. Tam zostaliśmy powitani przez Pana Burmistrza B. Kmiecia. Dzieci rozmawiały     o Święcie Flagi i Konstytucji 3 Maja. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się wierszem Bełzy „Kto ty jesteś?” oraz piosenką „Jesteśmy Polką i Polakiem”.  Po złożeniu kwiatów przed tablicą upamiętniającą poległych dzieci zwiedziły podziemia ratusza i wystawę fotograficzną z okazji obchodów 6 rocznicy Katastrofy Smoleńskiej. Na zakończenie otrzymały od Pana Burmistrza lizaki – serduszka.