Spektakl

rok temu

Dzieci uwielbiają teatrzyki, którymi za każdym razem są tak zafascynowane, jakby widziały jakiś cudowny świat.
Dzieje się tak dlatego, że mały widz przeżywa przygody bohaterów tak intensywnie, jakby sam brał w nich udział.

17 lastopada grupy Bystrzaków i Krasnali wybrały się do Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Sędziszowie Młp. na spektakl pt. "Ziemia- zielona planeta".
Dzieci bardzo żywiołowo reagowały na pojawiające się postacie, przeżywały razem    z głównymi bohaterami Zosią i Jasiem losy Matki Natury, która niszczona przez Lorda Haosa z pomocą dziewczynki ratuje świat przed  katastrofą ekologiczną. Przedszkolaki utrwaliły sobie zasady segregacji śmieci,          a także zapoznały się z terminem "Zielone płuca Natury". Dzieci dowiedziały się także, jak mogą przyczynić się do wspólnego dbania o środowisko naturalne.