Teatrzyk pt. "Raz, dwa, trzy, start!"

W dniu 3.03.2016r. przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Raz, dwa, trzy – start!” w wykonaniu aktorów Teatru „Zielony Melonik”. A w spektaklu : wyścig szybkiego jak wiatr Zająca Pośpieszalskiego i Żółwia Piechotki. Pośpieszalski był bardzo pewny siebie – nie dbał o regularne treningi ani o zdrową dietę : przecież cukierki popite colą wystarczą. „Dużo cukru – dużo siły!” – wołał zając. Żółw Piechotka myślał zupełnie inaczej – zdrowe jedzenie, gimnastyka, cukierek – byle nie w nadmiarze. Teatrzyk „Raz, dwa, trzy – start!” to bajka o właściwych nawykach żywieniowych i ruchu potrzebnym dla zdrowia. A wyścig? Wyścig jako kluczowa scena był wielką zabawą. Nie było czasu na nudę.