Występ starszaków

Dnia 22 czerwca grupa "Wiewiórek" wystąpiła przed rodzicami z okazji dnia rodziny oraz zakończenia przedszkola. Starszaki przygotowały na ten dzień przedstawienie "Jak to dawniej było..." w oparciu o klimat ludowy. Dzieci ubrane w stroje rzeszowskie tańczyły do utworów ludowych takich jak "Maryneczka", "Drepce konik, drepce" oraz "Loboga dziewuszki". Podsumowaniem artystycznych wystąpień było wręczenie wyjątkowych toreb na zakupy dla swoich Super Rodziców. Występ nawiązywał również do zakończenia przedszkola i zrobienia kolejnego kroku w drodze rozwoju przez nasze kochane przedszkolaki- pójścia do szkoły. Wspólnie z rodzicami dzieci zaśpiewały "Wsiąść do pociągu"- w nawiązaniu do dalszej podróży edukacyjnej. Nie zabrakło czasu na wspomnienia oraz wzruszenia. Starszaki w biretach otrzymały od Pani Dyrektor Dyplomy zakończenia przedszkola.