Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 2

14 czerwca grupa Wiewiórek wybrała się w odwiedziny do swoich strarszych kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Małopolskim. Celem wycieczki było zapoznanie przedszkolaków, a po wakacjach już uczniów, z budynkiem, rozkładem korytarzy i poszczególnych sal lekcyjnych, biblioteki, szatni, jadalni i sali gimnastycznej. W szkole czekały na przyszłych uczniów same niespodzianki. Klasa 3 a której byliśmy gośćmi przygotowała dla zerówkowiczwó wiele zadań z zakresu czytania, matematyki, logicznego myślenia a nawet śpiewu. Za prawidłowo otrzymane zadania dzieci otrzymały od swoich starszch koelgów i ich Pani słodkie upominki. Największą atrakcją okazał się jednak szkolny plac zabaw, na którym dzieci miały okazję pobawić się podczas zabaw dowolnych. Dyrekcji i nauczycielom dziękujemy za uprzejmość i do zobaczenia po wakacjach!