W czwartek 2-ego czerwca przedszkolaki odwiedził wyjątkowy gość: Pan Bogdan, który jest animatorem. Dzieci z radością przywitały miłego gościa. Na świeżym powietrzu odbyły sie gry, zabawy oraz konkursy sportowe, a także pokaz puszczania baniek mydlanych. Dzieci w trakcie zabaw rozwijały myślenie, spostrzegawczość i reakcje na sygnał. To jednak nie koniec niespodzianek... przedszkolaki odwiedziała również Wicestarosta powiatu ropczycko- sędziszowskiego Pani Bernadeta Frysztak, która na ręce Pani Dyrektor złożyła prezent dla dzieci. Bardzo dziękujemy za piękny upominek i dużo praktycznych materiałów z których będzie można korzystać podczas pracy z dziećmi.