Scena dla Malucha

31 maja przedszkolaki z grupy "Krasnali" wzięły udział w projekcie "Scena dla malucha". Był to VII gminny przegląd twórczości artystycznej przedszkoli. Dzieci wystąpiły na scenie w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Grupa "Krasnali" przebrana za żabki i bociany odśpiewała piosenkę o nieszczęśliwie zakochanym bocianie, który oddał swe serce żabce. Dzieci świetnie się bawiły i pięknie zaprezentowały się na scenie. Pozostałe przedszkolaki z grup "Zajączków" i "Wiewiórek" uczestniczyły w przeglądzie oglądając występy swoich kolegów i koleżanek oraz bijąc im gromkie brawa za piękny występ.