Dzień Mamy w grupie Krasnali

Dnia 27 maja grupa "Krasnali" świętowała Dzień Mamy. Na ten dzień przedszkolaki i ich mamy czekają cały rok. Po wielu tygodniach prób dzieci wykonały przepiękny występ. Mamy zostały przeniesione na majową łąkę, gdzie panuje wielkie zamieszanie. Każdy mieszkaniec tej wyjątkowej krainy chce najlepiej jak potrafi wystąpić dla swojej mamy. Były tańce, piosenki, wiersze oraz gra na instrumentach. To wszystko w podziękowaniu dla wspaniałych mam za dobro i serce okazywane codziennie oraz za najpiękniejszą i najszczerszą miłość. Na zakończenie występów dzieci wręczyły swoim mamusiom własnoręcznie wykonane upominki.